Wczytywanie...

BZE BELMA S.A.

Białe Błota

About BZE BELMA S.A.

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. należą do najstarszych zakładów przemysłowych w regionie kujawsko – pomorskim. Początek działalności firmy datuje się na 1868 rok. Rozpoczynając od zakładu ślusarskiego firma produkowała kolejno urządzenia dla kolejnictwa, motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, górnictwa i realizowała różnego rodzaju usługi przemysłowe.

Obecnie to nowoczesna firma pod względem technicznym i organizacyjnym, zdolna zaspokajać potrzeby wymagających klientów z kraju, Unii Europejskiej jak i świata. Posiada odpowiedni potencjał techniczno-produkcyjny i wysoko wykwalifikowany zespół doświadczonej kadry inżynieryjno-technicznej. Spółka posiada własne biura konstrukcyjne, w których zatrudnia specjalistów z zakresu mechaniki, elektrotechniki i elektroniki projektujących nowoczesne wyroby.

Wykorzystując w procesie projektowania i produkcji komputerowe systemy wspomagania jak również wieloletnie doświadczenie w precyzyjnej obróbce metali. Od wielu lat stosujemy system zarządzania oparty na wymaganiach norm serii EN-ISO 9000, gwarantujący spełnienie najwyższych wymagań jakościowych naszych klientów. 

Branża
Produkcja/Przemysł
Miasto
Białe Błota