Wczytywanie...
2023-06-21

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa współpraca z Klientami z segmentu Premium w ramach opieki nad własnym portfelem Klientów Premium (ok. 1000 Klientów w portfelu);
  • Komfortowa praca na bazie, bez narzuconego trybu automatycznego wybierania połączeń. Doradca samodzielne planuje swoją pracę i samodzielnie umawia swoje spotkania (video spotkania i rozmowy telefoniczne);
  • Dbałość o swoich Klientów poprzez przekazywanie na bieżąco informacji o obecnej ofercie depozytowej, inwestycyjnej oraz pozostałych rozwiązań w ofercie dla Klientów Premium banku​;
  • Zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNPP;
  • Praca w ramach innowacyjnego zespołu, realizującego cele sprzedażowe w oparciu o zdalne procesy (Moje Konto Premium Banku BNP Paribas, po raz 3 z rzędu wygrało coroczny konkurs bankier.pl jako najlepsze konto dla Klientów z segmentu Premium).

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów finansowych, w tym 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów inwestycyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość instrumentów finansowych rynku kapitałowego i zasad obrotu tymi instrumentami;
  • Doświadczenie w oferowaniu produktów bankowych w tym inwestycyjnych zarówno w bezpośredniej obsłudze klienta jak i telefonicznej dla klientów majętnych z segmentu Premium;
  • Bardzo dobre, systematyczne wyniki w sprzedaży produktów i usług bankowych potwierdzone regularną realizacją celów i sukcesami indywidualnymi (minimum 12 miesięcy) na aktualnym stanowisku.​

Oferujemy:

  • Praca wyłącznie w zespole Doradców Premium Bankowości Wirtualnej, czyli samych specjalistów z wiedzą w zakresie inwestycji, która zapewnia wzajemną wymianę najlepszych praktyk;
  • Praca w modelu hybrydowym (możliwość pracy zdalnej do 80% czasu pracy);
  • Możliwość wykorzystania dotychczasowych doświadczeń w procesie transformacji Banku na polskim rynku i budowania jego przewagi konkurencyjnej;
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Grzybowska 78 (w przypadku kandydatów spoza Warszawy ustalamy lokalizację bliżej miejsca zamieszkania kandydata);
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • System motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
BNP Paribas Bank Polska S.A
Profil firmy
Branża
Finanse
Liczba pracowników
8500
Założone w
2011
Miasto
Warszawa